Tulokset

SijoitusNimiKouluLoppuaikaEro
 1lk pojat - 800m   
1.Kasperi HaimakainenPuolimatkan koulu5:04-
2.Oskari ÅkermanHämeenkadun koulu5:59+0:55
3.Eemil RäsänenAseman koulu6:08+1:04
4.Luukas ToivoHakalantalon koulu 1M6:52+1:48
5.Osmo KahilainenHyvinkäänkylän koulu7:05+2:01
6.Tarmo TuominenHakalantalon koulu7:38+2:34
7.Niklas JääskeläinenHakalantalon koulu8:43+3:39
     
 1lk tytöt - 800m   
1.Nene PainilainenHämeenkadun koulu7:31-
2.Sara PoikolainenMartin koulu7:44+0:13
3.Amanda KokkinenMartin koulu7:54+0:23
     
 2lk pojat - 800m   
1.Lukas HonkaniemiTapainlinnan koulu5:10-
2.Aaron ToivanenTapainlinna 2 M5:28+0:18
3.Toivo TeräsniskaHakala koulu/ Aamutuulen yksikkö6:34+1:24
4.Jäntti PanuPuolimatkan koulu7:14+2:04
     
 2lk tytöt - 800m   
1.Minea inkinenPuolimatkankoulu / koulutupa4:43-
2.Hilda DamskäggTapainlinna4:51+0:08
3.Ansa VieroHakalantalon koulu5:03+0:20
4.Inka SimiläHakalantalon koulu6:00+1:17
5.Nella JääskeläinenHakalantalon koulu6:36+1:53
6.Mila JokiTalvisillan koulu6:54+2:11
7.Kati JutilaHakalantalon koulu8:24+3:41
8.Holmström LiisaHyvinkäänkylän koulu9:05+4:22
9.Ida PurmonenHämeenkadun koulu12:11+7:28
     
 3lk pojat - 2km   
1.Henrik AhoniemiHyvinkäänkylä8:40-
2.Antti TapialaMartti9:56+1:16
3.Viljami HaimakainenPuolimatkan koulu10:15+1:35
     
 3lk tytöt - 2km   
1.Nella SiitonenPuolimatkan koulu9:23-
     
 4lk pojat - 2km   
1.Santeri VäistöHämeenkadun koulu9:59-
     
 4lk tytöt - 2km   
1.Alisa HeijastoTapainlinnan koulu7:37-
2.Elsa SummanenPuolimatka8:10+0:33
3.Aino TonteriMartin koulu8:28+0:51
     
 5lk pojat - 2km   
1.Tatu NiemiPuolimatka7:59-
2.Niko JuntunenHyvinkäänkylä8:55+0:56
3.Veeti MäenpääVehkojan koulu9:28+1:29
4.Jäntti JoonasAseman koulu10:26+2:27
     
 5lk tytöt - 2km   
1.Salla NiemiPuolimatkan koulu7:18-
2.Anni TöyryläVehkojan koulu7:29+0:11
3.Siiri HuupponenAseman koulu10:18+3:00
     
 6lk pojat - 2km   
1.Akseli VäistöHämeenkadun koulu7:47-
2.Touko HyväriläAseman koulu8:05+0:18
3.Severi SassiHämeenkadun koulu10:13+2:26
     
 6lk tytöt - 2km   
1.Meeri SummanenPuolimatka6:56-
2.Julia HaaranenTapainlinna7:24+0:28
     
 7lk pojat - 2km   
1.Holmström LeeviVehkojan koulu7:51-
2.Santeri AhoniemiVehkojan koulu8:16+0:25
3.Aksu HuupponenPohjoispuiston koulu8:19+0:28
4.Jäntti PerttuPuolimatkan koulu8:49+0:58
     
 7lk tytöt - 2km   
1.Wilma WalleniusVehkojan koulu7:55-
2.Laura YlönenHärkävehmaan koulu8:02+0:07
     
 9lk pojat - 2km   
1.Rasmus AhoniemiVehkojan koulu5:42-
2.Matias YlönenHärkävehmaan koulu7:31+1:49
     
 Eskari pojat - 500m   
1.Oskari SalomäkiAnttilan päiväkoti1:55-
2.Valtteri SaviahoKruununmaan päiväkoti2:23+0:28
3.Santeri TapialaTanssikallio2:31+0:36
4.Otto SimiläHakalantalon päiväkoti2:51+0:56
5.Antti NurminenKaupunkisillan päiväkoti2:56+1:01
     
 Eskari tytöt - 500m   
1.Veera JokiTalvisillan päiväkoti2:41-
2.Aino RokkaKaupunkisillan päiväkoti2:50+0:09
     
 Opettaja / huoltaja - 2km   
1.Tiina PurmonenHämeenkadun koulu14:36-